Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trening Flat Track Niedziela

17 września @ 10:00 - 15:00 CEST

Zapraszamy na trening Flat Track. Do dyspozycji specjalnie przygotowany sprzęt do tego typu zabawy oraz dobrze przygotowany obiekt którego jesteśmy gospodarzami. Specjalnie równany plac pozwala na kontrolowanie ślizgu i przyczepności. Wprowadzamy do treningu techniki i ćwiczenia, które pozwalają w dość szybki sposób poprawić czucie przyczepności przedniego koła. Po tym treningu nauczycie się używać tylnego hamulca ( bo nie ma innego🤣) i wchodzić w zakręt z dużo większą prędkością. Poczujecie przyczepność przedniego koła na piaszczystym torze. To wszystko bardzo szybko przełoży się na efekty, szczególnie na mokrej nawierzchni. Obowiązkowy pełny strój motocyklowy (cross lub szosowy) z protektorami kolan itp. i oczywiście kask z rękawicami.
Koszt godzinnego treningu pod naszym okiem i na przygotowanym przez nas sprzęcie to  200pln. Z uwagi na bardzo wyczerpujący trening, proponujemy zajęcia w parach, gdzie dwie osoby trenują w piętnastominutowych zmianach z czasem na odpoczynek (prosimy w takim wypadku rezerwować dwie godziny z rzędu).
Miejsce treningu to sąsiadujący plac przy torze Czesław w Borkowie. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 509536349

UWAGA!!!!!

Wjazd na plac flat track, przez szlaban zamykany na kłódkę kodową. w przypadku zamkniętego szlabanu kod dostępny pod numerem tel. 509536349.

============================RODO / UODO============================

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania mail potwierdzającego rejestracje w wydarzeniu lub kontaktu w tej sprawie.

Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane. wersja ENG

Polityka Prywatności wersja PL

============================RODO / UODO============================

 

================================ZGODY / OŚWIADCZENIA================

Wypełnienie formularza i dokonanie rejestracji na trening ART oznacza, zgodę oświadczenia uczestnika lub opiekuna prawnego uczestnika.

 

OŚWIADCZENIE – Uczestnika/ rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika zajęć edukacyjno-sportowych ART.

 

Oświadczenie –  O wyrażeniu zgody na wykorzystywanie wizerunku

 

================================ZGODY / OŚWIADCZENIA================

Szczegóły

Data:
17 września
Godzina:
10:00 - 15:00 CEST
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

AvaioRacingTeam – Adam Jusiel
Phone
+48509536349
Email
papaavaio@trackspace.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Flat Track ART obok Tor motocrossowy Gdańsk Flat Track ART
Gdańsk
Borkowo, Pomorskie 80-980 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia