Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

== Track Day Tor Pszczółki == Kirek==

22 lipca @ 16:00 - 19:00 CEST

Płatne

 

 

============================UWAGA!!===========================

Cena 100 PLN / za event. Jazdy odbywają się w trzech grupach (podział wg umiejętności ) po 10minut.

Zapisy ruszą w poniedziałek 19.07. o godzinie 12:00

Witam serdecznie.
Prosiłbym aby WSZYSCY, zapoznali się z treścią postu gdyż mam kilka bardzo istotnych informacji do przekazania.
Kilka spraw organizacyjnych:
1). Pamiętajcie, że możecie wjechać do depo TYLKO I WYŁACZNIE w celu rozpakowania sprzętów. Po tym WSZYSTKIE samochody( z wyjątkiem busa Kryspina który będzie służył do ewentualnego zwiezienia uszkodzonych motocykli oraz samochodu ratownika) muszą zostać odstawione na parking dla klientów.
” Zależy nam na tym, żeby obiekt służył jak najdłużej w jak najlepszym stanie użytkownikom wszelkich pojazdów. Plac manewrowy służy WAM motocyklistom do wykonywania slalomów między pachołkami podczas szkoleń. Będzie to utrudnione, w sytuacji kiedy na placu będą koleiny „
2.) Furtka z boku budynku NIE służy do wjeżdżania motocyklami na tor !!! Wszyscy mają wjeżdżać głównym wjazdem przez szlaban. W przeciwnym razie wszystkie furtki będą zamykane i będziemy musieli chodzić dookoła.
3.) Miejsce wytyczone pachołkami na końcu depo nie służy do tego aby tam jeździć. Jest to przestrzeń w której zawracają samochodu które odbywają zajęcia na płycie poślizgowej i jest ZAKAZ poruszania się w przestrzeni wyznaczonej pachołkami.
4.) Pamiętajcie że oficjalnie mamy dalej obowiązek noszenia maseczek w budynkach więc proszę aby osoby idące do toalety czy wchodzące do budynku ODTJ miały założone maseczkę, kominiarkę, kask czy cokolwiek innego co zakrywa usta.
5.) Nie jeździmy tutaj o złote gacie czy puchar pękniętej sosny więc proszę o rozwagę podczas wykonywania manewrów wyprzedzania na torze. Jak jedno okrążenie zrobimy troszkę wolniej bo ktoś nas blokuje to się nic nie stanie. Jeżeli nie możemy sobie z kimś poradzić to zjeżdżamy z toru, objeżdżamy opony przy wjeździe i robimy sobie miejsce aby nikt nas nie blokował.
– PAMIĘTAJCIE,ŻE PODCZAS WYPRZEDZANIA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA EWENTUALNĄ KOLIZJĘ PONOSI OSOBA WYPRZEDZAJĄCA i musi wziąć to pod uwagę. Osoba wyprzedzana może się wystraszyć, nie spodziewać czy najzwyczajniej w świecie spanikować i osoba, która wyprzedza musi brać to wszystko pod uwagę !!
6. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z udziału w Track Day musi znaleźć zastępstwo mnie o tym poinformować na minimum 24 godziny przed wydarzeniem. W przeciwnym wypadku osoba taka będzie zobowiązana do zapłaty za rezerwację.
Kirek

============================RODO / UODO============================

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania mail potwierdzającego rejestracje w wydarzeniu lub kontaktu w tej sprawie.

Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane. wersja ENG

Polityka Prywatności wersja PL

============================RODO / UODO============================

Zapraszamy!!

Szczegóły

Data:
22 lipca
Czas:
16:00 - 19:00 CEST
Koszt:
Płatne
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Robert Kirkowski
Telefon:
512365294
Adres e-mail:
r.kirkowski@gmail.com

Miejsce

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
Pszczółki, Pomorskie 83-032 Poland
+ Google Map