Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Track Day Tor Pszczółki Czwartek

15 września @ 16:00 - 19:00 CEST

zł130,00

Witam serdecznie.
Kilka spraw organizacyjnych:
1). Przyjeżdżamy pół godziny przed planowanym rozpoczęciem jazd. Jeżeli ktoś się spóźni to będzie musiał poczekać aż ja albo osoba wyznaczone przeze mnie zapisze spóźnialskiego.
2). Pamiętajcie o tym, że do czasu aż ja nie przyjadę (czy Kryspin) szlabany na tor zostaje zamknięta i nikt wcześniej nie będzie mógł wjechać.
3.) Punkt trzeci jest skierowany do osób ,które przywożą swoje motocykle na przyczepach czy w busie.
Pamiętajcie, że możecie wjechać do depo TYLKO I WYŁACZNIE w celu rozpakowania sprzętów. Po tym WSZYSTKIE samochody( z wyjątkiem busa Kryspina który będzie służył do ewentualnego zwiezienia uszkodzonych motocykli oraz samochodu ratownika) muszą zostać odstawione na parking dla klientów.
4.) Furtka z boku budynku NIE służy do wjeżdżania motocyklami na tor !!! Wszyscy mają wjeżdżać głównym wjazdem przez szlaban. W przeciwnym razie wszystkie furtki będą zamykane i będziemy musieli chodzić dookoła.
5.) Miejsce wytyczone pachołkami na końcu depo nie służy do tego aby tam jeździć. Jest to przestrzeń w której zawracają samochodu które odbywają zajęcia na płycie poślizgowej i jest ZAKAZ poruszania się w przestrzeni wyznaczonej pachołkami.
6.) Ze względu na sytuację, która miała miejsce na jednej z sesji pragnę przypomnieć, że:
– Nie jeździmy tutaj o złote gacie czy puchar pękniętej sosny więc proszę o rozwagę podczas wykonywania manewrów wyprzedzania na torze. Jak jedno okrążenie zrobimy troszkę wolniej bo ktoś nas blokuje to się nic nie stanie. Jeżeli nie możemy sobie z kimś poradzić to zjeżdżamy z toru, objeżdżamy opony przy wjeździe i robimy sobie miejsce aby nikt nas nie blokował.
– PAMIĘTAJCIE,ŻE PODCZAS WYPRZEDZANIA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA EWENTUALNĄ KOLIZJĘ PONOSI OSOBA WYPRZEDZAJĄCA i musi wziąć to pod uwagę. Osoba wyprzedzana może się wystraszyć, nie spodziewać czy najzwyczajniej w świecie spanikować i osoba, która wyprzedza musi brać to wszystko pod uwagę !!
7.) Przed rozpoczęciem jazd odbędzie się obowiązkowe szkolenie z zasad poruszania się po torze oraz szkolenie flagowe.
8.) Warunki atmosferyczne NIE MAJĄ wpływu na Track Day. Niestety pogoda to jedna z tych rzeczy, których nie mogę nikomu zagwarantować. Jeżeli będzie kropić lub lekko padać to Track Day będzie odbywać się normalnie. Jeżeli natomiast będzie ulewa od samego początku imprezy to będę negocjować z Autodromem ewentualne przełożenie terminu. Zasady na Autodromie się zmieniły więc musiałem się do nich dostosować.
9.) Jeżeli nie będzie już miejsca w grupie, w której chcielibyście jeździć to zapiszcie się go tej grupy gdzie miejsca jeszcze są. W dniu Track Day’a na torze zmienimy grupę.
Tyle w kwestiach organizacyjnych.
Kirek

Rejestracja na wydarzenie i zakup biletu Track Day Pszczółki wiąże się z akceptacją regulaminu. Proszę o zapoznanie się z poniższymi regulaminami

===================================UWAGA REGULAMIN !!!===================================
Regulamin imprez ostateczny
Regulamin Toru
===================================UWAGA REGULAMIN !!!===================================

 

============================RODO / UODO============================

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania mail potwierdzającego rejestracje w wydarzeniu lub kontaktu w tej sprawie.

Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane. wersja ENG

Polityka Prywatności wersja PL

============================RODO / UODO============================

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Kup proszę bilet" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Szczegóły

Data:
15 września
Godzina:
16:00 - 19:00 CEST
Koszt:
zł130,00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Robert Kirkowski
Telefon:
512365294
Adres e-mail:
r.kirkowski@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
Pszczółki, Pomorskie 83-032 Poland
+ Google Map
Telefon:
512365294
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia