Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Track Day Pszczółki

11 czerwca @ 16:00 - 19:00 CEST

160PLN
Pszczółki Track Day Czerwiec

Witam wszystkich.

Proszę o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami i zasadami obowiązującymi na imprezach ” Torowanie”.

1.) Nie ma możliwości wjazdu na teren Autodromu ( z wyłączeniem parkingu dla klientów) do czasu przyjazdu organizatora bądź osoby przez niego wyznaczonej.

2.) Osoby, które przywiozą swoje motocykle na przyczepie czy też w busie mogą wjechać do depo/parku maszyn TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu rozpakowania sprzętów, następnie przyczepa/bus musi opuścić depo i znaleźć się na parkingu dla klientów.

3.) Prośba, aby nie wjeżdżać motocyklami przez furtkę . Od tego służy główna brama. W przypadku jak ktoś się spóźni a szlaban będzie opuszczony proszę podejść do organizatora bądź bezpośrednio do biura w celu podniesienia szlabanu.

4.) Obowiązuje zakaz poruszania się w strefie wydzielonej pachołkami, która będzie znajdowała się na końcu depo/parku maszyn, gdyż jest to miejsce zarezerwowane dla pojazdów , które biorą udział w szkoleniu na płytach poślizgowych.

5.) Event odbywa się niezależnie od warunków pogodowych.

6.) Osobie, która chciałaby zrezygnować z eventu na mniej niż 7 dni przed nie przysługuje zwrot środków wydanych na zakup biletów.

7.) W przypadku, gdy miejsce zostało wykupione a dana osoba z jakichkolwiek przyczyn nie będzie mogła uczestniczyć w imprezie może odsprzedać bilet. Musi tylko poinformować o tym organizatora.

8.) Jeżeli miejsca w danej grupie zostały już wyprzedane można wykupić miejsca z grup, w których miejsca jeszcze są lecz należy poinformować o tym organizatora poprzez media społecznościowe lub na miejscu przy zapisach.

9.) Aby wziąć udział w evencie należy posiadać prawo jazdy kategorii adekwatnej do motocykla na którym uczestnik będzie się poruszać. W przypadku osób nieletnich potrzebna będzie licencja PZM oraz oświadczenie i zgoda prawnego opiekuna.

10.) Na miejscu proszę być najpóźniej pół godziny przez rozpoczęciem wydarzenia celem podpisania stosownych oświadczeń.

11.) Podczas rezerwacji biletów proszę się nie spieszyć i dokładnie wprowadzać wszystkie dane. Unikniemy w ten sposób błędów podczas płatności. Po dokonaniu rezerwacji proszę o sprawdzenie potwierdzenia na mailu ( Może być w folderze spam). W przypadku braku potwierdzenia proszę o kontakt.

12.) Jeżeli podczas eventu dojdzie do kolizji między uczestnikami organizator nie będzie stroną oraz nie będzie ponosił odpowiedzialności za ową kolizję. Wszystkie sprawy z nią związane uczestnicy załatwiają we własnym zakresie.

13.) Biorąc udział w evencie poprzez wykup biletów akceptujecie regulamin imprezy “Torowanie” oraz regulaminy Autordomu Pomorze.

Regulamin korzystania z Toru Szosowego Autodrom Pomorze

Regulamin Imprez Torowanie

============================RODO / UODO============================

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania mail potwierdzającego rejestracje w wydarzeniu lub kontaktu w tej sprawie.

Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane. wersja ENG

Polityka Prywatności wersja PL

============================RODO / UODO============================

 

ZAPISZ SIE!!!

Jeżeli brak danego produktu w sklepie, oznacza to iż został on wykupiony.

Szczegóły

Data:
11 czerwca
Godzina:
16:00 - 19:00 CEST
Koszt:
160PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/groups/882744758475962

Organizator

Robert Kirkowski
Phone
512365294
Email
r.kirkowski@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
Pszczółki, Pomorskie 83-032 Poland
+ Google Map
Phone
512365294
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia