Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Torowanie Autodrom Pomorze, Środa 31.05.2023 ; 16:00-19:00

31 maja @ 16:00 - 19:00 CEST

zł140,00

Witam wszystkich.
Proszę o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami i zasadami obowiązującymi na imprezach ” Torowanie”.
1.) Nie ma możliwości wjazdu na teren Autodromu ( z wyłączeniem parkingu dla klientów) do czasu przyjazdu organizatora bądź osoby przez niego wyznaczonej.
2.) Osoby, które przywiozą swoje motocykle na przyczepie czy też w busie mogą wjechać do depo/parku maszyn TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu rozpakowania sprzętów, następnie przyczepa/bus musi opuścić depo i znaleźć się na parkingu dla klientów.
3.) Prośba, aby nie wjeżdżać motocyklami przez furtkę . Od tego służy główna brama. W przypadku jak ktoś się spóźni a szlaban będzie opuszczony proszę podejść do organizatora bądź bezpośrednio do biura w celu podniesienia szlabanu.
4.) Obowiązuje zakaz poruszania się w strefie wydzielonej pachołkami, która będzie znajdowała się na końcu depo/parku maszyn, gdyż jest to miejsce zarezerwowane dla pojazdów , które biorą udział w szkoleniu na płytach poślizgowych.
5.) Event odbywa się niezależnie od warunków pogodowych.
6.) Osobie, która chciałaby zrezygnować z eventu na mniej niż 7 dni przed nie przysługuje zwrot środków wydanych na zakup biletów.
7.) W przypadku, gdy miejsce zostało wykupione a dana osoba z jakichkolwiek przyczyn nie będzie mogła uczestniczyć w imprezie może odsprzedać bilet. Musi tylko poinformować o tym organizatora.
8.) Jeżeli miejsca w danej grupie zostały już wyprzedane można wykupić miejsca z grup, w których miejsca jeszcze są lecz należy poinformować o tym organizatora poprzez media społecznościowe lub na miejscu przy zapisach.
9.) Aby wziąć udział w evencie należy posiadać prawo jazdy kategorii adekwatnej do motocykla na którym uczestnik będzie się poruszać. W przypadku osób nieletnich potrzebna będzie licencja PZM oraz oświadczenie i zgoda prawnego opiekuna.
10.) Na miejscu proszę być najpóźniej pół godziny przez rozpoczęciem wydarzenia celem podpisania stosownych oświadczeń.
11.) Biorąc udział w evencie poprzez wykup biletów akceptujecie regulamin imprezy “Torowanie” oraz regulaminy Autordomu Pomorze.

Regulamin korzystania z Toru Szosowego Autodrom Pomorze

Regulamin Imprez Torowanie

 

============================RODO / UODO============================

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania mail potwierdzającego rejestracje w wydarzeniu lub kontaktu w tej sprawie.

Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane. wersja ENG

Polityka Prywatności wersja PL

============================RODO / UODO============================

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Kup proszę bilet" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Szczegóły

Data:
31 maja
Godzina:
16:00 - 19:00 CEST
Koszt:
zł140,00

Organizator

Robert Kirkowski
Phone
512365294
Email
r.kirkowski@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
Pszczółki, Pomorskie 83-032 Poland
+ Google Map
Phone
512365294
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia